Lež a nenávist. Zrozena z pravdy a lásky

26/01/2018 Lež a nenávist. Zrozena z pravdy a lásky

Poslední televizní prezidentský duel odhalil realitu. Skupina „pravdy a lásky“, vítačů a sluníčkářů nám roky vnucuje svoji zrůdnou ideu. Demonstruje nadřazenost samozvaných elit. Mimo jejich kruh jsou prý všichni hloupí a nevzdělaní. Hlavně venkov. Dle prezidentského kandidáta Drahoše jsou občané ve Švýcarsku dost dobří a chytří na referendum. V České republice nikoliv. Jsme snad národ druhé kategorie? Když si to mysleli Němci za války, bylo to odporné. Jak to nazvat u člověka, který chce stát v čele státu? Každý si musí udělat obrázek sám.

Několikrát jsme se dozvěděli, že současný prezident je z „doby opozičních smluv, přeběhlíků, propojení kmotrů, mafií v politice“. V zápětí však pan Drahoš popřel své spojení s Kalousken. Kmotrem kmotrů. Lže.

Také nějak pozapomněl, že pro Blesk.cz tvrdil: „Připomínám, že Zdeněk Bakala se dostal k podílu v OKD přes vládu Miloše Zemana. Ta to prodala tehdejší Mostecké uhelné a oni to prodali Bakalovi, takže v tomto smyslu se na tom podepsala i vláda Miloše Zemana“

Trochu nám to popletl. Kupujícím, který následně přeprodal svůj podíl Zdeňku Bakalovi, byla společnost Karbon Invest, která s Mosteckou uhelnou neměla nic společného. Pan slušný a chytrý profesor jen zaměnil Viktora Koláčka za Antonína Koláčka! Ani s datováním se mu nedařilo. Prodej OKD Karbon Investu schválila 15.9. 2004 vláda premiéra Stanislava Grosse. To už si Miloš Zeman užíval pohody na Vysočině. Drahoš opět lže, nelze to pojmenovat jinak.

Když se kandidát chlubí svojí transparentností, mohl zmínit svého sponzora Tomáše Krska. Jeho společníci Jiří Diviš a Marek Čmejla jsou ve Švýcarsku za privatizaci MUS odsouzeni. Také mu přispěli Vasil Bobela a Petr Pudil, kteří Mosteckou uhelnou společnost ovládli poté, co v ní skončila šestice privatizátorů nepravomocně odsouzená ve švýcarské Belinzoně.

Co jsme se v televizním duelu od pana profesora dozvěděli? Jen to, že vše co je spojené s Milošem Zemanem, je špatné. Mimo prázdných frází jsme neslyšeli nic. Jako v celé kampani. Nejčastější odpovědi „nevím“ a „nemám promyšlené“. Napadají mne slova Václava Klause: „falešný a prázdný“.

Za podstatné však považuji něco zcela jiného. Okruh lidí, včetně kandidáta Drahoše nám celé roky vnucuje migraci, multikulturalismus, inkluzi a podobné sociální a politické experimenty. To, že jde o cestu do pekel, je nezajímá. Drahoš honem převléká kabát, když si všiml, že občané touto cestou jít nechtějí. Sluníčkáři mají zájem vyhrát, mít moc a vliv. Pro sebe a své sponzory. Udělají pro to cokoliv.

Dalo by se ukázat na desítky lží pana Drahoše, ale nemá cenu se rozepisovat. Jeho vystoupení si lze najít na internetu. Jako studenti jsme měli rádi písničku Pravda a lež. Napsal ji Vladimír Vysockij a přebásnil Jaromír Nohavica:

https://www.youtube.com/watch?v=6nMKhuN-Htw

https://www.youtube.com/watch?v=z8V6qtBkAvU

Na Hrad, symbol české státnosti, se nám dere lež a nenávist, převlečená za pravdu a lásku. Cíl je zřejmý, rozředit naši svrchovanost v moři evropského diktátu. Český národ už několikrát v historii odolal. Doufám, že i tentokrát neopustí sny svých předků.

Miloslav Soušek, místopředseda SPO Pardubický kraj

 

PŘÁTELÉ, VÍTE, PROČ SE UCHÁZÍME O VAŠI PŘÍZEŇ?

- jsme Stranou Práv Občanů a proto jste právě VY naším přirozeným koaličním partnerem

- v našich očích jsme to právě my, OBČANÉ, kdo je zdrojem i nositelem moci v tomto státě

- žádná společnost ani politická strana, ale právě MY OBČANÉ, jsme JEDINÝMI majiteli své vlasti

- svá práva politikům pouze PROPŮJČUJEME

- proto nesmíme dovolit, aby se chovali jako MAJITELÉ této země. Věříme, že to cítíte stejně a nechcete se nechat degradovat na pouhého VOLIČE

- vaše práva musí být respektována bez ohledu na to, za kolik let nebo měsíců budou nějaké volby

- Strana Práv Občanů má právě tento cíl, podpořte nás v této snaze, zajímají nás nejen vaše názory, ale i kritika naší práce

Jsme Stranou Práv Občanů, a proto jste právě VY naším přirozeným koaličním partnerem.

 
Poslední novinky